Hurtownia grzewcza i instalacyjna oferująca kotły, grzejniki, systemy instalacyjne, oczyszczalnie ścieków, wyposażenie łazienek – Suwałki i Augustów

          Proponujemy naszym klientom szeroki asortyment wyposażenia hydraulicznego, grzewczego i sanitarnego. W naszej ofercie znajdują się zarówno kotły na paliwa stałe, kotły z podajnikiem (również kotły w 5 klasie – spełniające wymogi 5 klasy zgodnie z normą PN EN 303-5:2012), kotły gazowe i olejowe, jak i kompletne systemy instalacyjne, kominy, grzejniki aluminiowe i stalowe różnych producentów, odkurzacze centralne, pompy ciepła, a także grzejniki łazienkowe i kompletne wyposażenie łazienek – umywalki, baterie, kabiny, wanny, miski ustępowe, spłuczki podtynkowe, pisuary, meble łazienkowe i lustra.  Posiadamy duży magazyn centralny umożliwiający oferowanie szerokiego asortymentu dostępnego „od ręki”, a także magazyny konsygnacyjne różnych producentów. Działając na suwalskim rynku od 1994 roku poznajemy potrzeby naszych klientów i staramy się do nich dopasować. Ponad 20-letnie doświadczenie umożliwiło podpisanie wielu bezpośrednich umów z producentami, co pozawala nam na oferowanie towarów w najniższych cenach, a także szybkie realizowanie zamówień nietypowych.

       Od samego początku naszej działalności staraliśmy się stosować materiały sprawdzone na świecie, posiadające jednocześnie wszelkie świadectwa i atesty dopuszczenia do stosowania na terenie Polski. Pracujemy dla klientów indywidualnych oraz masowych, firm handlowych, instalatorskich i budowlanych. Zapewniamy profesjonalne doradztwo, pełną i fachową informację oraz serwis gwarancyjny i pogwarancyjny urządzeń dostępnych w naszej ofercie. Nasz asortyment jest stale poszerzany, przez co zaspakajamy gusta i preferencje obecnych i przyszłych klientów. Zrealizowane dotychczas inwestycje oraz szkolenia poszerzające wiedzę techniczną naszych pracowników, dają nam doświadczenie, które w połączeniu z zapleczem fachowym, technicznym i finansowym, pozwala nam na realizację naszego podstawowego celu – maksymalnej satysfakcji klienta.

        Polityka naszej firmy oparta jest na rzetelności i uczciwości. Staramy się, by nasze porady oraz oferowane przez nas produkty służyły jak najlepiej naszym klientom. Chcemy ciągle poszerzać horyzonty i chętnie podejmujemy się tematów nowych i nietypowych.

      Posiadamy też bogate grono firm wykonawczych – instalatorów, hydraulików, serwisantów na terenie Suwałk, Augustowa i okolic. Z przyjemnością udostępniamy dane kontaktowe do tych zaufanych, solidnych wykonawców.

         Zachęcamy do kontaktu i zapraszamy do naszej siedziby i oddziałów.