Materiały instalacyjne

Kan

Dostawca wielu systemów do instalacji centralnego zarówno do centralnego ogrzewania jak i do rozprowadzenia wody. Znajdziemy systemy z tworzyw sztucznych, stali nierdzewnej i stali ocynkowanej. W ofercie również rozdzielacze, szafki i sterowanie do ogrzewania.

Herz

Dostawca systemu do instalacji centralnego ogrzewania i wody. W ofercie znajdziemy zawory i głowice termostatyczne do grzejników, rozdzielacze, szafki, mieszacze, zawory regulacyjne.

Prandelli

Dostawca kształtek żeliwnych ocynkowanych i czarnych. W ofercie znajdziemy kształtki do systemu PE, rury z tworzyw sztucznych i złączki prasowane do tego systemu, rozdzielacze, szafki sterowanie do instalacji.

Diamond

Dostawca systemu pex/al/pex, kształtek mosiężnych, miedzianych. W ofercie znajdziemy wiele innych produktów takich jak naczynia zbiorcze i przeponowe, rozdzielacze, baterie kuchenne i łazienkowe, zawory, grzejniki stalowe i aluminiowe i wiele innych.

Afriso

Dostawca różnego rodzaju armatury do instalacji. W ofercie znajdziemy odpowietrzniki, termometry, manometry, mieszacze do instalacji, zawory bezpieczeństwa, filtry do oleju opałowego i wiele innych.

Detal-Met

Dostawca systemu zgrzewanego z  polipropylenu do instalacji ogrzewania i wody.

Perfexim

Dostawca grzejników stalowych i aluminiowych. W ofercie również znajdziemy między innymi rozdzielacze, pompy, baterie kuchenne i łazienkowe, materiały i akcesoria instalacyjne i wiele innych.

Ottone

Dostawca naczyń przeponowych do instalacji centralnego ogrzewania i do cwu. W ofercie znajdziemy między innymi  urządzenia i akcesoria do wykonania instalacji takich jak rozdzielacze, grupy pompowe, szafki do rozdzielaczy, pompy, zawory, śrubunki mosiężne i wiele innych.

Arka

Dostawca armatury do instalacji. W ofercie znajdziemy zawory kulowe, kształtki mosiężne, pompy obiegowe i wiele innych.

Wavin

Dostawca systemów z tworzyw sztucznych do instalacji. W ofercie znajdziemy także wyroby do kanalizacji wewnętrznej i zewnętrznej i wiele innych.